Přeskočit na obsah
Domů » Aktuality » Vánoce se blíží! Nevíte si rady s dárkem? Nadělte si kulturu.

Vánoce se blíží! Nevíte si rady s dárkem? Nadělte si kulturu.

Městské divadlo Kladno

Vážení a milí diváci,

je řada možností jak potěšit své blízké a Dárkové poukazy jsou jednou z nich. Využít je můžete na všechna představení včetně hostujících souborů.
Program je velmi nabitý a je z čeho vybírat. Začít můžeme hned u silvestrovského představení Jak umřít na rokenrol v hlavní roli s Janem Krafkou alias Miki Volkem. Rokenrolový dýchánek je tou nejlepší volbou pro ukončení starého roku. Těšit se můžete i na welcome drink.

V lednu k nám zavítá hostující soubor z Městského divadla Mladá Boleslav s představením Pes Baskervilský. Vstupenky na toto představení rychle mizí, proto neváhejte s nákupem.

Pokud si pospíšíte s koupí vstupenek na stále vyprodanou Smrt v růžovém, zažijete nádherný a podmanivý příběh o silné ženě a skvělé šansoniérce Édith Piaf v hlavní roli s Janou Zenáhlíkovou.

Tip měsíce ledna je na nás!

Městské divadlo Kladno, Severočeská filharmonie Teplice a Společnost Zdeňka Fibicha uvedou jedno z nejslavnějších děl české hudební, literární i divadelní historie Smír Tantalův – melodram, který vznikl z tvůrčí spolupráce hudebního skladatele Zdeňka Fibicha a básníka, filozofa a literáta Jaroslava Vrchlického, jenž svou původní divadelní hru pro potřeby hudebního divadla přepracoval. V hlavních rolích uvidíte Miloslava Mejzlíka, Ditu Hořínkovou a Zbigniewa Kalinu, ale těšit se můžete také na členy našeho uměleckého souboru Jana Krafku, Jaroslava Slánského a další.

Těšíme se na váš v MDK!

Facebook Youtube Instagram