Přeskočit na obsah
Domů » Aktuality » Nová divadelní sezona

Nová divadelní sezona

Muzeum Oty Pavla, Buštěhrad | Městské divadlo Kladno

Vážení a milí diváci,

jsme zpět! Zatímco se prázdniny chýlí ke konci, my jsme už rovnýma nohama skočili do nové divadelní sezony. Už v květnu jsme vám představili dramaturgický plán 108. profesionální divadelní sezony Městského divadla Kladno a velmi nás potěšily vaše reakce. Předplatitelské skupiny se rychle plní, takže pokud ještě nemáte své předplatné, neváhejte.  Všechny potřebné informace naleznete na našich stránkách www.predplatnemdk.cz.

V srpnu jsme začali zkoušet novou inscenaci Jak jsem potkal ďábla v režii Petra Svojtky, která je oslavou života a díla Oty Pavla. V pondělí 15. srpna jsme se sešli na první čtenou s celým tvůrčím týmem na Berounce. Zkouška to byla skutečně intenzivní a hra, kterou pro naše divadlo napsal Jiří Janků společně s Petrem Svojtkou, řadu z nás rozesmála a některé i dojala až k slzám. Ve středu 17. srpna nás čekalo také milé přivítání v Muzeu Oty Pavla v Buštěhradě, kde se o nás skvěle postarali a provedli nás zajímavostmi místní expozice. Nyní už ale zkoušíme opět v divadelním prostředí.
Na premiéru Jak jsem potkal ďábla se můžete těšit již 8. října v hlavním sále MDK.

Také listopadový program už není tajemstvím a naleznete ho na našem webu. Vstupenky pomalu ale jistě mizí a my se se už nemůžeme dočkat, až po letní pauze opět zvedneme naši sametovou oponu.

Vážení diváci těšíme se na společné chvíle s vámi v našem divadle!

Za celý tým Městského divadla Kladno

Dagmar Brandlová

Facebook Youtube Instagram