Nahrávám...

Vstupenky

Vstupenky je možné zakoupit osobně v pokladně Městského divadla Kladno, v pokladně Divadla Lampion nebo v Městském informačním centru nebo je možné zakoupit e-vstupenku v sekci Program na tomto webu.

Vstupenky je možné uhradit hotově, bankovním převodem nebo platební kartou.
 

Pokladna

Městské divadlo Kladno
Divadelní 1702, Kladno
t: 724 502 114
e: pokladna@divadlokladno.cz
pondělí–pátek 10:00–18:00 a hodinu před začátkem představení
 

Divadlo Lampion
nám. Starosty Pavla č. 4, Kladno
t: 312 242 732
e: pokladna@divadlokladno.cz
pondělí–středa 8:30–15:00, čtvrtek–pátek 12-:00–18:00 a hodinu před začátkem představení.
 

Městské informační centrum
T. G. Masaryka 499, Kladno
t: 312 604 540
pondělí–pátek 9:00–17:00, sobota 9:00–13:00
 


Ceny vstupenek

Představení Městského divadla Kladno
Základní vstupné 280 Kč, 350 Kč
Zvýšené vstupné na premiéry a speciální akce 350 Kč, 420 Kč
Sleva 45% pro studenty, držitele průkazu ZTP a seniory nad 65 let.

Každý měsíc navíc speciální slevy na vybraná představení. Pro aktuální informace o zlevněných vstupenkách sledujte naše profily na facebooku, twitteru, tištěný program divadla nebo se na tomto webu přihlašte k odběru novinek e-mailem.

 


Rezervace vstupenek

Vstupenky lze rezervovat na pokladně Městského divadla Kladno (t: 724 502 114) a Divadla Lampion (t: 312 242 732) nebo na těchto stránkách, u jednotlivých představení, v sekci Program. Platnost rezervace je 7 dnů po jejím provedení (vychází-li vyzvednutí na den konání představení, propadá rezervace 30 minut před začátkem).

Ceník vstupenek platný od 1. října 2016 zde.
Všeobecné a obchodní podmínky a reklamační řád zde.
Návštěvní řád zde.

Předplatné


Výhody předplatného

  • Získáte výraznou slevu z běžného vstupného 20% až 50% podle jednotlivého typu předplatného. Senioři obdrží slevu 60%.
  • Garance cen – nedotknou se vás případné úpravy vstupného během sezony.
  • Možnost volby místa v hledišti, které je garantováno na abonentní představení po celou sezonu (vyjma představení na malém sále).
  • Většina předplatitelských skupin má stálý hrací den, můžete si vybrat den v týdnu, který vám nejlépe vyhovuje.
  • Legitimace předplatitele je přenosná, můžete jí darovat nebo zapůjčit svým blízkým. Při její ztrátě vám bezplatně vystavíme duplikát.
  • V případě nemoci nebo z jiných vážných důvodů, můžete zhlédnout své představení v náhradním termínu (neplatí u hostujících souborů).
  • Pravidelně budete informováni o termínech představení e-mailem, poštou a SMS zprávami, dle vašich požadavků.

Prodej předplatného

  • Osobně – objednávkový formulář, který je součásti katalogu můžete přinést či vyplnit přímo na pokladně divadla
  • Poštou – objednávkový formulář z tohoto katalogu nebo uvedeny na webu můžete vyplněny zaslat na adresu: Divadla Kladno s.r.o., Předplatné, Divadelní 1702, 27201 Kladno.
  • U stálých předplatitelů stačí, když svou účast v abonentním cyklu 2018 /19 obnovíte e-mailem: predplatne@divadlokladno.cz nebo telefonicky na čísle 724 502 106  u Michaely Faltýnkové do 21. května 2018. Platbu můžete provést v hotovosti nebo na fakturu, kterou vám na vyžádaní vystavíme. Celková částka na předplatné musí být uhrazena jednorázově.

Otevírací doba
Pokladna Městského divadla Kladno
Otevřeno od pondělí do patku 10:00–18:00 a hodinu před začátkem představeni.

Rádi vám také poskytneme informace na e-mailu: predplatne@divadlokladno.cz a na telefonním čísle: 724 502 106.

Doprava
Také pro nadcházející sezonu 2018 / 19 počítáme se zajištěním dopravy našich předplatitelů z okolních obci.
 

Pro školy

Návštěva školního představení v Městském divadle Kladno může být ideální formou doplnění výuky studentů druhého stupně základních škol a zejména pak studentů škol středních. V současné době uvádí MDK několik titulů, se kterými se studenti seznamují v rámci hodin českého jazyka a literatury. Shlédnutí scénického zpracování těchto děl je efektivním a účinným způsobem, jak si učební látku osvojit a komplexněji ji pochopit.

Z našeho stávajícího repertoáru doporučujeme především tituly, které spadají do tzv. klasické světové a české literatury. Jsou to zejména komedie Williama Shakespeara Mnoho povyku pro nic a jedna z nejslavnějších francouzských komedií Georgese Feydeaua Brouk v hlavě. Z české klasiky je to divadelní adaptace básnické povídky Františka Hrubína Romance pro křídlovku, dramatizace románu Boženy Němcové Babička a dramatizace románu Jaroslava Havlíčka Petrolejové lampy. Od listopadu 2018 máme na programu také dvojici aktovek Václava Havla Audience & Protest.  

Nabídka školních představení zahrnuje také další díla nejen současných autorů vhodná pro mladé diváky: francouzský poetický příběh Erica-Emanuela Schmitta Oskar a růžová paní či detektivní komedii světoznámého dramatika Roberta Thomase Past.

Studentům rovněž doporučujeme také dva tituly uvedené ve světové a české premiéře. Tím prvním je hudební revue Vlasty Žehrové - EXPOp 67 – vyprávějící o životě v Československu druhé poloviny 60. let. Příběh manekýnek a dalších pracovníků legendárního ÚBOKu a jejich slavného výjezdu na světovou výstavu v Montrealu doprovázejí ty největší hity let šedesátých. Druhou inscenací je současná izraelská hra ceněného autora Gura Korena Neúplní, v níž připravuje divadelní soubor složený z lidí „se zvláštními potřebami“ hru Williama Shakespeara Romeo a Julie.

V případě zájmu nabízíme k dopoledním představením řadu doprovodných aktivit (pracovní listy, dramaturgické úvody, workshopy a dílny či diskuze). Konkrétní podoba a náplň vždy záleží na individuální domluvě a specifických požadavcích pedagogů.

Pro podrobnější informace o objednávkách představení Městského divadla Kladno kontaktujte obchodní referentku divadla Lucii Černou, tel.: 725 573 040, mail: cerna@divadlokladno.cz

 

Věrnostní program

Vážení diváci, vzhledem k změnám interního řádu se věrnostní program ruší s konečnou platností od 1. března 2018. Pro více informací prosíme volejte paní Luptákovou na t: 720 074 129.

Děkujeme za pochopení.