Nahrávám...

Vstupenky

Vstupenky je možné zakoupit osobně v pokladně Městského divadla Kladno, v pokladně Divadla Lampion nebo v Městském informačním centru nebo je možné zakoupit e-vstupenku v sekci Program na tomto webu.

Vstupenky je možné uhradit hotově, bankovním převodem nebo platební kartou.
 

Pokladna

Městské divadlo Kladno
Divadelní 1702, Kladno
t: 724 502 114
e: pokladna@divadlokladno.cz
pondělí–pátek 10:00–18:00 a hodinu před začátkem představení
 

Divadlo Lampion
nám. Starosty Pavla č. 4, Kladno
t: 312 242 732
e: pokladna@divadlokladno.cz
pondělí–středa 8:30–15:00, čtvrtek–pátek 12-:00–18:00 a hodinu před začátkem představení.
 

Městské informační centrum
T. G. Masaryka 499, Kladno
t: 312 604 540
pondělí–pátek 9:00–17:00, sobota 9:00–13:00
 


Ceny vstupenek

Představení Městského divadla Kladno
vstupné na činohru 350 Kč, 300 Kč, 280 Kč
vstupné na muzikály 420 Kč, 380 Kč, 350 Kč
malý sál 200 Kč
zvýšené vstupné na premiéry činohry 420 Kč, 380 Kč, 350 Kč
zvýšené vstupné na premiéry muzikálů 490 Kč, 440 Kč, 420 Kč
zvýšené vstupné na premiéry malý sál 250 Kč
Sleva 45% pro studenty, držitele průkazu ZTP a seniory nad 60 let.
Uvedené slevy se neztahují na hostující soubory, jednotlivé akce, mimoinscenační a vzdělávací aktivity, atd.

Každý měsíc navíc speciální slevy na vybraná představení. Pro aktuální informace o zlevněných vstupenkách sledujte naše profily na facebooku, instagramu a twitteru, tištěný program divadla nebo se na tomto webu přihlašte k odběru novinek e-mailem.

 


Rezervace vstupenek

Vstupenky lze rezervovat na pokladně Městského divadla Kladno (t: 724 502 114) a Divadla Lampion (t: 312 242 732) nebo na těchto stránkách, u jednotlivých představení, v sekci Program. Platnost rezervace je 7 dnů po jejím provedení (vychází-li vyzvednutí na den konání představení, propadá rezervace 30 minut před začátkem).

Ceník vstupenek platný od 1. dubna 2020 zde.
Všeobecné a obchodní podmínky a reklamační řád zde.
Návštěvní řád zde.

Předplatné

Předplatné 2019/20

Výhody předplatného

 • Získáte výraznou slevu z běžného vstupného 20%50% podle jednotlivého typu předplatného. Senioři obdrží slevu 60%.
 • Garance cen – nedotknou se vás případné úpravy vstupného během sezony.
 • Možnost volby místa v hledišti, které je garantováno na abonentní představení po celou sezonu (vyjma představení na malém sále).
 • Většina předplatitelských skupin má stálý hrací den, můžete si tedy vybrat den v týdnu, který vám nejlépe vyhovuje.
 • Legitimace předplatitele je přenosná, můžete jí darovat nebo zapůjčit svým blízkým. Při její ztrátě vám bezplatně vystavíme duplikát.
 • Pravidelně budete informováni o termínech představení (e–mailem, poštou a SMS zprávami) dle vašich požadavků.
 • V případě nemoci nebo z jiných vážných důvodů, můžete zhlédnout své představení v náhradním termínu (neplatí u hostujících souborů).
 • Bonusové představení! Každý držitel předplatného získává nárok na vstupenku na inscenaci České vánoce s 50% slevou a s možností přednostní rezervace místa v sále.
 • Možnost přednostních rezervací na představení hostujících divadel, souborů a akcí MDK (např. Malé kladenské Dionýsie, koncerty a další mimořádné akce).

Prodej předplatného

 • Osobně – objednávkový formulář, který je součásti katalogu můžete přinést či vyplnit přímo na pokladně divadla
 • E–mailem – objednávku ke stažení najdete na webových stránkách www.predplatnemdk.cz nebo na www.divadlokladno.cz v sekci Vstupenky. Můžete ji vyplnit a poslat na info@predplatnemdk.cz.
 • Poštou – objednávkový formulář z tohoto katalogu nebo uvedený na webu zašlete vyplněný na adresu: Divadla Kladno s.r.o., Předplatné, Divadelní 1702, 27201 Kladno.
 • Online – předplatné je možné objednat prostřednictvím našeho online formuláře na webových stránkách www.predplatnemdk.cz nebo na www.divadlokladno.cz v sekci Vstupenky.
 • U stálých předplatitelů stačí, když svou účast v abonentním cyklu 2019 / 20 obnovíte e-mailem: info@predplatnemdk.cz nebo telefonicky na čísle 724 502 106  u Michaely Faltýnkové do 30. dubna 2019. Platbu můžete provést v hotovosti nebo kartou na pokladně MDK nebo bankovním převodem/ fakturou. Celková částka na předplatné musí být uhrazena jednorázově.

Otevírací doba
Pokladna Městského divadla Kladno
Otevřeno od pondělí do patku 10:00–18:00 a hodinu před začátkem představeni.

Rádi vám také poskytneme informace na e-mailu: info@predplatnemdk.cz a na telefonním čísle: 724 502 106.

Doprava
V případě zájmu zajistíme dopravu našich předplatitelů z okolních obcí do divadla. Podrobné informace ohledně svozů poskytne Michaela Faltýnková (t: 724 502 106, e: faltynkova@divadlokladno.cz

Objednávka předplatného na sezonu 2020 / 21
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct:

Pro školy

Návštěva školního představení v Městském divadle Kladno může být ideální formou doplnění výuky studentů druhého stupně základních škol a zejména pak studentů škol středních. V současné době uvádí MDK několik titulů, se kterými se studenti seznamují v rámci hodin českého jazyka a literatury. Shlédnutí scénického zpracování těchto děl je efektivním a účinným způsobem, jak si učební látku osvojit a komplexněji ji pochopit.

Z našeho stávajícího repertoáru doporučujeme především tituly, které spadají do tzv. klasické světové a české literatury. Z české klasiky je to divadelní adaptace básnické povídky Františka Hrubína Romance pro křídlovku, dramatizace románu Boženy Němcové Babička, dramatizace románu Jaroslava Havlíčka Petrolejové lampy nebo drama věhlasného scénáristy Jiřího Hubače Modrý pavilón. Od listopadu 2018 máme na programu také dvojici aktovek Václava Havla Audience & Protest. Ze světové dramatiky nabízíme jednu z nejslavnějších francouzských komedií Georgese Feydeaua Brouk v hlavě. Od sezony 2019/2020 pak také Molièrovu satirickou komedii Tartuffe, divadelní adaptaci královny detektivek Agathy Christie Vražda v Orient Expresu či komorní drama Jeana Geneta Služky.

Nabídka školních představení zahrnuje také další díla nejen současných autorů vhodná pro mladé diváky: například francouzský poetický příběh Erica-Emanuela Schmitta Oskar a růžová paní.  

Studentům rovněž doporučujeme také tituly uvedené ve světových a českých premiérách. Z loňské sezony je to současná izraelská hra ceněného autora Gura Korena Neúplní, v níž připravuje divadelní soubor složený z lidí „se zvláštními potřebami“ hru Williama Shakespeara Romeo a Julie. Aktuálně pro vás připravujeme inscenaci Dům Usherů II, kterou chceme vzdát hold Edgaru Allanu Poeovi a jeho dílu.

V případě zájmu nabízíme k dopoledním představením řadu doprovodných aktivit (pracovní listy, workshopy a dílny či diskuze). Konkrétní podoba a náplň vždy záleží na individuální domluvě a specifických požadavcích pedagogů.

Pro podrobnější informace o objednávkách představení Městského divadla Kladno kontaktujte obchodní referentku divadla Lucii Černou, tel.: 725 573 040, mail: cerna@divadlokladno.cz.

Věrnostní program

Vážení diváci, vzhledem k změnám interního řádu se věrnostní program ruší s konečnou platností od 1. března 2018. Pro více informací prosíme volejte paní Luptákovou na t: 720 074 129.

Děkujeme za pochopení.