Přeskočit na obsah

Den otevřených dveří 2024

Program bude upřesněn. Děkujeme za trpělivost.

Den otevřených dveří 2023 v Městském divadle Kladno

Městské divadlo Kladno
Den otevřených dveří
13. května 2023

Den pro celou rodinu plný divadelní zábavy a překvapení!

11:00 – 13:00 Prohlídky divadla

(časy prohlídek 11:00, 11:30, 12:00 a 12:30, rezervace nutná) 

Nahlédněte do zákulisí, podívejte se na místa, která jsou vám běžně skrytá a seznamte se s tituly následující divadelní sezony. Těšit se můžete na návštěvu našich dílen a krejčovny nebo výstavu archivních materiálů.

12:00 Za Richarda (malý sál MDK)

Komorní putování hereckou šatnou. V zábavném zamyšlení na téma určité (ne)spravedlnosti, která je společná divadelnímu výslunní i královskému trůnu, hrají Jaromíra Mílová a Jakub Hubert.

14:00 Klíčovou dírkou (velký sál MDK)

Absurdní hříčka plná nekorektního humoru. V režii Jaroslava Slánského uvidíte Zbigniewa Kalinu, Janu Zenáhlíkovou, Tomáše V. Hrona, Barboru Hron Vovsíkovou, Kryštofa Dvořáčka a Matěje Vejdělka.

18:00 IMPROshow – herci vs. improvizátoři (malý sál MDK)

Souboj divadelních múz, na který jen tak nezapomenete! Čeká vás jedinečná IMPROshow, ve které se střetnou HERCI a IMPROVIZÁTOŘI. Kdo bude mít navrch? Herečtí profesionálové nebo ostřílení členové souboru IMPROvariace? Na jevišti se představí herci Kristina Sitková, Jakub Hubert, Michael Vykus a Lenka Zbranková (která není v improvizaci už žádným nováčkem). Improvizační barvy budou hájit nejzkušenější ze zkušených improvizátorů. Dva týmy stojící proti sobě, a přitom tvořící společně. Čekají je disciplíny herecké i improvizační a samozřejmě záludná a zábavná zadání a témata od přítomných diváků. Ti také rozhodnou o vítězi celého klání. Večerem vás provede Jaroslav Slánský a zakladatel skupiny IMPROvariace Jan Urban. U toho prostě nesmíte chybět!

Rezervovat místa na jednotlivé prohlídky a vstupenky na představení můžete na pokladně divadla a nebo přímo na našem webu.

Program:

Květen 2024
Nebyla nalezena žádná událost!

Vstupenky na představení zakoupíte v Programu na našem webu nebo na pokladně MDK.

Facebook Youtube Instagram