Nahrávám...
 • slider image
 • slider image
 • slider image
 • slider image
 • slider image
 • slider image
 • slider image


 

Milí čtenáři,

velmi významnou událostí měsíce března v našem městě je nepochybně dlouho očekávané otevření Muzea věžáků. První muzeum sídlištní architektury v České republice bude sídlit v prvním věžovém domě a bude možné ho navštívit od poloviny března. Prohlídku si určitě nenechte ujít, dům uvidíte doslova od střechy po sklep. Na našich stránkách přinášíme podrobnější pozvánku, a také Vám představíme autora tohoto unikátního projektu, pana architekta Josefa Havlíčka, od roku 2019 čestného občana města Kladna.

V Divadle Lampion se odehrávají velké přípravy na druhý ročník Amplionu, báječného festivalu loutkového divadla, který potrvá celý víkend a sjedou se na něj soubory z celé České republiky i ze zahraničí. Program a doprovodné akce budou stát za to a oblíbené Divadlo Lampion zároveň při té příležitosti stylově oslaví své již 70. narozeniny.

Pro volný čas tentokrát máme tip mimokladenský. Do nedalekého Libušína se lze vydat za stopami historie a krásami přírody, a pohledět na ně třeba i z koňského hřbetu nádherných koní pana Krále z Tvrze Libušín, které dobře známe z našeho náměstí.

Bohužel život nejsou jen radosti. V ulici Americké došlo k neštěstí, které zasáhlo spoustu rodin. Celé město se snaží lidem z požárem postiženého domu pomoci. V jejich prospěch byla založena peněžní i materiální sbírka, darován výtěžek tomboly 29. reprezentačního plesu města, vydražen extraligový zápasový dres hokejové legendy Jaromíra Jágra. Byla uspořádána benefiční akce, za které přinášíme malou fotoreportáž. A další! Stále je možné pomoci, peněžní sbírka trvá do konce března. Hledejte logo Na pomoc Americké! a pořiďte si třeba "placku za dvacku".

Mějte se dobře.

Michaela Kodrlová


Archiv čísel


Pořádáte kulturní, sportovní, zkrátka volnočasovou akci? Napište nám!

Chcete přispívat články nebo fotografiemi? Dejte nám vědět, rádi vše zveřejníme v našem časopise. Chcete časopis u své kadeřnice, ve fitnesscentru? Náš časopis je pro všechny zdarma a může být i na Vašich oblíbených místech. Napište nám na info@kladnozije.cz.

Máte zájem v časopise inzerovat? Ozvěte se na inzerce@kladnozije.cz. Můžete nás i sledovat na Facebooku na facebook.com/kladnozije.
 

Ceník inzerce

Obálka komerční inzerce nekomerční inzerce
Titulní strana obálky neprodejná neprodejná
2. a 3. strana obálky 7000 
4. strana 11000
     
Vnitřní textové strany komerční inzerce
nekomerční inzerce
1. textová strana 5000
ostatní textové strany A5 2000  1500
ostatní textové strany 1/2 A5 1200 850
     
Výroba inzerce komerční inzerce nekomerční inzerce
Grafický návrh a korektury 1500  1500 
Grafické práce/1 hodina 600 600

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
 

Slevy z ceníkových cen

Sleva u opakované inzerce je poskytována individuálně a je dána rámcovou smlouvou. Sleva u jednorázové inzerce je podmíněna rozsahem inzerce 2 celé strany v jednom měsíci.
 

Obchodní podmínky inzerce 

 • Inzercí se rozumí textové nebo obrazové sdělení, které není redakčním textem.
 • Inzerent zodpovídá za obsah inzerce a za včasné dodání podkladů potřebných pro uveřejnění inzerce ke dni uzávěrky časopisu. Podklady musí vyhovovat zákonům a právním předpisům, odpovídat technickým požadavkům na inzerci a redakčnímu kodexu.
 • Redakce si vyhrazuje právo nezveřejnit inzerci obsahující podněty k násilí a rasové či jiné nenávisti, inzerci propagující zbraně, alkohol a cigarety, inzerci s politickým obsahem a inzerci poškozující dobré jméno redakce.
 • Redakce rozhodne o charakteru příspěvku a jeho zařazení do inzertních kategorií.
 • Cena jednorázové inzerce je stanovena Ceníkem inzerce a je odlišná pro nekomerční a komerční inzerci. Pokud Inzerent má zájem zveřejňovat v časopise „Kladno žije!“ během určitého časového období inzerci opakovaně, je možné s Redakcí uzavřít rámcovou smlouvu, na základě které může vniknout sleva z ceníkových cen. Pokud Inzerent zveřejní inzerci v rozsahu 2 strany v jednom měsíci, může vzniknout sleva z ceníkových cen. Slevy na inzerci nelze uplatnit zpětně.
 • Součástí inzerce je i nabídka prezentace inzerce na profilu „Kladno žije!“ sociální sítě Facebook.
   

Periodický tisk pro veřejnost vydávaný 12× ročně. Vydává společnost Divadla Kladno s.r.o., IČ: 275 77 708, Divadelní 1702, Kladno. Neadresná distribuce v Kladně je zdarma.

Šéfredaktor: Filip Zoubek, redakce: Karel Pazderka, Eva Havelková, Michaela Kodrlová.

Kontakt na redakci: inzerce@kladnozije.cz, info@kladnozije.cz.

Registrováno MK ČR pod číslem MK ČR E 23712.