Nahrávám...
2.
Čtvrtek

Central Park West

derniéra

19:00

v hlavním sále MDK

3.
Pátek

Festival amatérského divadla Kladno

"Oldřich, Božena a ti druzí"

17:00

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

Výslech ze Štědrého dne

20:00

v Divadle Lampion

Vyprodáno

Hra, která se zvrtla

E.

19:00

v hlavním sále MDK

4.
Sobota

Festival amatérského divadla Kladno

Malý princ

10:00

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

Zůstane to v rodině

13:00

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

Měli jsme si spolu víc promluvit

15:00

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

DO KALHOT!

17:00

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

Má hotel 0 únikové schodiště?

20:00

v Divadle Lampion

5.
Neděle

Festival amatérského divadla Kladno

Věci v pohybu

13:30

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

Bez_sítka alias mladí a neklidní prýští

14:30

v Divadle Lampion

Festival amatérského divadla Kladno

V.A.D. Valérie a týden divů

17:00

v Divadle Lampion

Hra, která se zvrtla

V.

15:00

v hlavním sále MDK

6.
Pondělí

Bláznovy zápisky

hostuje agentura GP-Art Praha

19:00

v hlavním sále MDK

7.
Úterý

Brouk v hlavě

19:00

v hlavním sále MDK

9.
Čtvrtek

Romance pro křídlovku

11:00

v hlavním sále MDK

10.
Pátek

Neúp!ní

19:00

v hlavním sále MDK

13.
Pondělí

Past

derniéra

19:00

v hlavním sále MDK

14.
Úterý

Modrý pavilón

B.

19:00

v hlavním sále MDK

15.
Středa

Babička

hrajeme na zájezdě

15:00

Divadlo v Dlouhé

Babička

hrajeme na zájezdě

19:00

Divadlo v Dlouhé

Hornický pěvecký sbor

pronájem

19:00

v hlavním sále MDK

16.
Čtvrtek

Rána pod pás

Dc.

19:00

v malém sále MDK

17.
Pátek

Apartmá v hotelu Plaza

19:00

v hlavním sále MDK

19.
Neděle

Pohádky pro Hurvínka

hostuje Divadlo Spejbla a Hurvínka

14:00

v hlavním sále MDK

Pohádky pro Hurvínka

hostuje Divadlo Spejbla a Hurvínka

16:30

v hlavním sále MDK

20.
Pondělí

Modrý pavilón

A.

19:00

v hlavním sále MDK

21.
Úterý

Žena v černém

19:00

v malém sále MDK

22.
Středa

Oskar a růžová paní

19:00

v malém sále MDK

23.
Čtvrtek

Audience & Protest

19:00

v Divadelní kavárně MDK

25.
Sobota

Jak umřít na rokenrol

P.

19:00

v hlavním sále MDK

27.
Pondělí

EXPOp 67

derniéra

19:00

v hlavním sále MDK

28.
Úterý

Jak umřít na rokenrol

19:00

v hlavním sále MDK

29.
Středa

Novecento (1900)

KPKU hostuje Městské divadlo Mladá Boleslav

19:00

v hlavním sále MDK

30.
Čtvrtek

DONAHA!

hrajeme na zájezdě

19:30

v Městském divadle Slaný

31.
Pátek

Babička

19:00

v hlavním sále MDK

Změna programu vyhrazena