Nahrávám...

Přijďte si k nám do divadla užít den plný zábavy, bohatého programu a mnoha překvapení. Prozkoumejte spolu se členy souboru divadelní budovu a poznejte nás z jiného úhlu pohledu a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Po celý den jsou navíc připraveny komentované prohlídky, divadelní kvízy a řada dalších aktivit. Těšíme se na vás!

Otevřená zkouška

Zajímá vás, jak vypadá divadelní zkouška? Mezi 10 a 15h máte možnost nahlédnout do zkoušky připravované inscenace Petrolejové lampy. Laskavě žádáme diváky, aby respektovali průběh zkoušky, měli vypnuté mobilní telefony a zdržovali se pouze v prostorách balkonu. Na místě vám bude k dispozici průvodce z řad zaměstnanců divadla. Prohlídky zákulisí začnou až po skončení zkoušky, tedy cca v 15:30. Na balkoně můžete zůstat a sledovat zkoušku, jak dlouho chcete, pouze prosíme o ticho a diskrétnost. Děkujeme.

Divadelní kavárna

Po celý den váš čeká zpívání, čtení, povídání s členy hereckého souboru – každou hodinu v trochu jiné sestavě. Těšit se můžete třeba na Barboru Janatkovou, Janu Zenáhlíkovou, Kristinu Sitkovou, Miroslava Večerku, Viktora Zavadila a možná přijde i „překvapení“ ;-) Začátky programu: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:30, 16:00, 17:00 a 18:00.  Od 13:30 do 14:30 – obědová pauza. Jeden blok programu v kavárně potrvá cca 25-35 minut

Komentované prohlídky

Nahlédněte do zákulisí divadla v doprovodu našich herců! (v případě velkého zájmu můžeme prohlídky přidat). V 15:30, v 16:30 a v 17:30  Délka prohlídky: 20-30 minut

Malá scéna

Chcete nahlédnout pod pokličku divadelního umění? Zajímá vás, jak se připravuje inscenace a co všechno používají divadelníci při práci? Navštivte náš „koutek zvědavého diváka“ v malém sále!

Infostánek v předsálí

Hned naproti hlavnímu vchodu naleznete stánek, kde vám naše milé kolegyně rády poskytnou veškeré dostupné materiály a informace. Můžete si zde také zakoupit drobné upomínkové předměty, programy, plakáty atd.

Foyer

Kromě netradiční divadelní výzdoby v duchu připravovaných inscenací na příští sezonu zde najdete také soutěžní kvízy (na všech šatnových pultech). Vyplněné kvízy můžete odevzdávat našim kolegyním u infostánku. Ze správně vyplněných kvízů vylosujeme tři vítěze, kteří získají vstupenky na naše představení.

Pokladna

Pro vás bude oproti běžné sobotní provozní době otevřená po celou dobu Dne otevřených dveří, tedy již od 10 hodin ráno.

Uvedené časy jsou spíše orientační, prohlídka se může protáhnout či program v Kavárně zkrátit atd. Přesto se pokusíme co nejpřesněji dodržovat začátky. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky lze zakoupit online v sekci Program nebo osobně na pokladně MDK.

Nejbližší termíny:

Facebook Youtube Instagram