Nahrávám...

Nezaměnitelný hlas, prvotřídní hudebníci a písně výrazně převyšující tuzemský standard populární hudby slibuje turné mnohonásobného držitele Ceny Anděl Dana Bárty a kapely Illustratosphere. Na koncertní pódia se vracejí po více než dvouleté pauze a skupinu navíc doplní mezinárodně uznávaný bubeník Martin Valihora. Turné s názvem Mezi vrcholy tour 2018 startuje 13. března ve Znojmě a fanoušci se mohou těšit nejen na malou ochutnávku písní z připravovaného pátého řadového alba.

Dan Bárta, zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou chystá na jaro 2018 dvacet koncertů po celé České republice v rámci Mezi vrcholy tour 2018. Šňůru kapela zakončí 23. května vystoupením s Komorní filharmonií Pardubice v pardubickém Domě hudby.

"Vždycky, když se obmění sestava, je to velmi znát. U nás tedy rozhodně, protože naše písně žijí, koncert od koncertu zní trochu jinak. Jsme muzikanti, reagujeme na sebe, hrajeme organicky, vždycky znovu tvoříme. A na to se těším, protože Martin je skvělý a citlivý hráč. Jsem si jist, že se máte nač těšit i vy," vysvětluje Dan Bárta. "Maratonika je za námi a něco nového před námi, jsme někde zase v základním táboře, a přitom pořád na cestě... zkrátka mezi vrcholy," dodává zpěvák s úsměvem.

Vstupenky lze zakoupit online v sekci Program nebo osobně na pokladně MDK.

Nejbližší termíny:

Facebook Youtube Instagram