Nahrávám...

Městské divadlo Kladno

Aktuality

15. 10. 2021

Hledáme na hlavní pracovní poměr uměleckého zámečníka.

Pracovní náplň: Zhotovování atypických výtvarných konstrukcí a konstrukcí jevištní dekorace dle výkresů a požadavků výtvarníka a vedoucího výroby Zhotovování a montáž stavebních zámečnických... celý článek

06. 10. 2021

Spamalot 11. října 2021: ZRUŠENO z technických důvodů

Představení Monty Python´s Spamalot dne 11. října od 19:00 je z technických důvodů zrušeno. Pokud máte zakoupeny vstupenky na tento termín, prosím kontaktujte pro bližší informace pokladnu MDK na telefonním čísle 724 502 114. Další... celý článek

22. 9. 2021

MDK vypisuje konkurz na dětskou roli pro chlapce ve věku 8 - 12 let

V rámci přípravy nové výpravné inscenace Anny Kareniny vypisujeme konkurz na obsazení role Serjožy, syna Anny Kareniny. Inscenace v režii Jakuba Šmída bude na repertoáru Městského divadla Kladno od premiéry v sobotu 11. prosince 2021. Zajímá tě divadlo... celý článek

 

 

Je to i vaše divadlo!

Potěšte své známé nebo sebe krásnými předměty s logem vašeho oblíbeného divadla aj.

Navšivte e-shop Městského divadla Kladno.

 

MDK - Máme Dobrou Karmu

Divadlo za časů koronaviru.

V době, kdy divadelní sály zůstávají uzavřené a dobrých zpráv je poskrovnu, jsme se rozhodli otevřít naše divadlo alespoň virtuálně. Přicházíme proto s řadou online programů, díky kterým mohou diváci nahlédnout do zákulisí divadla, setkat se s našimi herci anebo se zastavit na kus řeči s legendami Městského divadla Kladno v naší online talk show. 

Máme dobrou karmu a rádi se o ni podělíme! Přehled všech plánovaných online událostí naleznete v programu MDK - Máme Dobrou Karmu. Přijďte i vy načerpat pozitivní energii na www.mamedobroukarmu.cz.

Nechcete přijít o nejnovější videa a články? Sledujte náš Facebook nebo nejlépe odebírejte náš YouTube kanál.


 

Vážení diváci,

prosím, čtěte pozorně!

Z důvodu nařízení vlády ČR žádáme diváky, kteří si zakoupili vstupenky na představení do 31. 8. 2020, aby nás kontaktovali nejpozději do 31. 3. 2021 pro viz výše požadované vrácení peněz. Z důvodu covidové situace preferujeme bezkontaktní vyřízení, ke kterému jsou potřeba tyto údaje: č. účtu a naskenované nebo vyfocené vstupenky. Nemáte-li tuto možnost, prosím, kontaktujte pokladnu MDK na telefonním čísle 724 502 114.

Z důvodu nařízení vlády ČR žádáme diváky, kteří si zakoupili vstupenky na představení od 1. 9. 2020, aby nás kontaktovali nejpozději do 31. 10. 2021 pro viz výše požadované vrácení peněz. Z důvodu covidové situace preferujeme bezkontaktní vyřízení, ke kterému jsou potřeba tyto údaje: č. účtu a naskenované nebo vyfocené vstupenky. Nemáte-li tuto možnost, prosím, kontaktujte pokladnu MDK na telefonním čísle 724 502 114.

 

Pro předplatitele

Z provozních důvodů se nám nepodaří do konce sezony 2020/21 zajistit u všech inscenací náhradní termíny, proto vám nabízíme finanční vyrovnání za neodehraná představení. V praxi to znamená, že za všechny reprízy, o které přijdete, vám zašleme na účet finanční náhradu. Celé vyrovnání proběhne v červnu 2021, kdy již bude jasný počet neodehraných kusů.

Všem děkujeme za přízeň, podporu a pochopení v této složité době, věříme, že se brzy zase setkáme, Vaše MDK.

Facebook Youtube Instagram